مدار کامل فلاشر LED دو کانال (بردPCB+برنامه AVR)

بادرود فراوان. مداری را که امروز قصد ارایه آن را داریم مربوط به محصلات قبلی شرکت بوده که بدلیل به روز شدن سخت افزار از تولید این شرکت خارج گردیده است.حال تنها این اقدام جهت کاهش قیمت و قوی تر شدن سخت افزار بوده و هیچ ایرادی ندارد.این مدار از یک میکرو AVR به نام ATMEGA8 و نیز ماسفت های قدرتمند ۴۵N03 از نوع SMD ساخته شده است.ولتاژ ورودی آن ۱۲ ولت DC می باشد.دارای ۱۲ افکت قابل انتخاب که افکت پلیسی نیز در این مجموعه میباشد.یک ولوم تغییر سرعت اجرای افکت نیز دارد.مدار را دانلود نمایید و PCB آن را سفارش ساخت داده و برنامه را نیز توسط Codevidion برروی آی سی آن پروگرام کنید.جهت راهنمایی با تلفن شرکت تماس حاصل نمایید.ما خالصانه پاسخ گوی شما می باشیم.

دانلودPCBفلاشر۲کانال

دانلود برنامه فلاشر۲کانال

فروش انواع فلاشرهای تابلو LED ثابت:

3 Comments on “مدار کامل فلاشر LED دو کانال (بردPCB+برنامه AVR)”

 1. با سلام و عرض ادب.از لطف شما و محبت شما تشکر میکنم چون خالصانه این مطلب مهم و رو جهت استفاده ما قرار دادید.
  چون سایت دیگر رو دیدم فقط برای اصلاعات کمتر از شما تقاضای پول میکردند. براستی این درست نیست روزانه ما به دهها مطلب و اطلاعات و مدار و جواب نیاز پیدا میکنیم و بابت هر چیزی پول بدهیم .
  اگر ما برای کسب درامد و پخش مصولات بود با کمال میل هزینه میکردیم ولی اموزش سرگرمی و یا کاردستی برای بچه هایمان قضیه کاملا متفاوت است.
  ولی شما با بزرگی خودتان به این قضیه واقف بوده و مشکلات ما رو درک فرمودید که جای یک دنیا تشکر از شما دارد.
  با کمال احترام :کاربر شما.

 2. با درود فراوان
  سپاس از نظر شما.نظرات شما بهترین سودی است که ما از آنها بهره می بریم.لطفا چنانچه ناقصی در ازایه نبشه و گنگ بودن آن و همچنین توضیحات بیشتر بود اطلاع دهید.خوشحال می شویم که بیننده نظرات و انتقاداتان باشیم.
  سپاس فراوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.